Wynajem samochodu z kierowcą

Usługa wynajmu samochodu z kierowca firmy TransTOUR Marcin Wojnarowski polecana jest klientom, którzy chcą podróżować bezpiecznie i komfortowo.

Profesjonalni, punktualni i godni zaufania

Jeżeli cenią sobie Państwo najwyższe standardy obsługi oraz oczekują od swojego kierowcy wysokiej kultury osobistej nasi kierowcy z pewnością spełnią te oczekiwania.

Kierowcy TransTOUR płynnie posługują się językiem angielskim dlatego doskonale radzą sobie w obsłudze klientów zagranicznych uczestniczących w konferencjach i wydarzeniach naukowych, biznesowych oraz przy obsłudze światowej klasy artystów i klientów VIP.

Zapraszamy do kontaktu 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. W celu rezerwacji usługi mogą państwo skorzystać z naszego formularza rezerwacji lub skontaktować się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu +48 515 444 300.

Kiedy warto skorzystać z usługi wynajmu samochodu z kierowcą?

Wynajem auta z kierowcą może okazać się najlepszym rozwiązaniem w wielu okolicznościach. Nasze usługi wybierane są przez osoby podróżujące biznesowo oraz turystycznie.

Polecamy się również w bardziej wymagających sytuacjach, m.in. innymi świadczymy usługę przewozu dla delegacji zagranicznych oraz klientów VIP.

Przewóz osób - auto transport premium

Jako wypożyczalnia aut z kierowcą VIP posiadamy dedykowaną ofertę dla firm planujących spotkanie z klientem w celach biznesowych. Wynajem samochodu z kierowcą, jest doskonałym rozwiązaniem, gdy do przewozu osób potrzebne jest luksusowe auto osobowe oraz obsługa pasażera na najwyższym poziomie.

Nasz kierowca odbierze państwa partnera biznesowego z dowolnego miejsca, w tym z lotniska lub dworca kolejowego i bezpiecznie zawiezie do punktu docelowego, włącznie z siedzibą państwa firmy.

Nasza oferta szczególnie dedykowana jest dla firm współpracujących z kontrahentami z zagranicy, które dbają o prestiż i jednocześnie zależy im na transporcie kluczowego klienta luksusowym samochodem. Nasi cechujący się wysoką kulturą osobistą kierowcy posługują się płynnie językiem angielskim co niewątpliwie może ułatwić obcokrajowcom biznesową podróż po Polsce.

Uroczystość - potrzebny kierowca na wynajem

Doskonałą okolicznością do skorzystania z oferty jaką jest wynajem samochodu z kierowcą są również śluby i wesela.

W tym wyjątkowym dniu oferujemy wynajem luksusowych limuzyn VIP do ślubu dla Pary Młodej, m.in: Mercedesy-Benz klasy S i E oraz BMW serii 5.

Zespół naszych doświadczonych kierowców zadba o bezstresowy przewóz Pary Młodej do kościoła. Samochody z naszej floty pojazdów dostępne są również na wynajem do ślubnych sesji zdjęciowych dla Par Młodych pragnących zdjęć na tle auta naszych pojazdów.

Transport VIP - obsługa ważnych wydarzeń i konferencji

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną za logistyczną stronę ważnego wydarzenia możesz mieć pewność, że jesteśmy firmą, która w pełni rozumie jak duże jest to wyzwanie. Jesteśmy firmą z 20-letnim doświadczeniem i byliśmy odpowiedzialni za transport konferencji liczących dziesiątki i setki uczestników.

Nasi profesjonalni kierowcy zadbają, aby w każdy dzień wydarzenia lub konferencji obsługa klienta przewożonego na pokładzie naszych samochodów była na najwyższym poziomie. Zadbamy, aby każdy z uczestników był odebrany na czas i bezpiecznie oraz komfortowo dotarł do celu.

Wynajem kierowcy na wycieczki 

Korzystanie z naszych usług nie ogranicza się wyłącznie do klientów biznesowych lub VIP. Obsługa wycieczek i grup turystycznych to jedna z naszych specjalizacji.

Polska to piękny kraj, a możliwość bezpiecznej i komfortowej podróży luksusowymi samochodami w dowolne miejsce w celach turystycznych z pewnością zostaną docenione przez osoby, które same nie lubią siedzieć za kierownicą samochodu lub nie chcą podróżować zatłoczonym transportem publicznym.

Transfery lotniskowe

Wynajem samochodów z kierowcą jest rownież polecany dla osób, które przylatują na dowolne lotnisko w Polsce. W ramach usług świadczonych przez TransTOUR nasi kierowcy odbiorą klientów punktualnie na czas z dowolnego lotniska w Polsce: Kraków Balice, Katowice Pyrzowice, Rzeszów Jasionka, Warszawa Okęcie.

Wynajem kierowcy w ramach naszej usługi transferowej jest gwarancją bezpiecznej i wygodnej podróży do celu.
Kontakt wynajem limuzyn i busów z kierowcą

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli są Państwo zainteresowani państwo usługą wynajem samochodów z kierowcą na terenie Krakowa lub innych obszarów Polski zapraszamy do skorzystania z naszego formularza rezerwacji lub skontaktować się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu +48 515 444 300.
Skontaktuj się z nami
Auschwitz Birkenau Muzeum
Usługa prywatnego przewodnika

Jeśli zależy Ci na wizycie w Muzeum Auschwitz z prywatnym, licencjonowanym przewodnikiem możesz dokonać rezerwacji drogą e-mailową biuro@transtour.pl lub telefonicznie +48 515 444 300.

Współpracujemy z doświadczonymi przewodnikami, którzy w trakcie swojej wieloletniej pracy w profesjonalny sposób opowiedzieli o historii Muzeum osobom indywidualnym oraz grupom zorganizowanym.

Dzięki usłudze prywatnego przewodnika wraz z prywatnym transportem poznasz historię bez stresu o rezerwację, bilety wstępu i dojazd.

O nas
Firma "WOJNAROWSKI"
Marcin Wojnarowski
ul. Lubicz 12/8
31-504 Kraków, Polska
NIP: PL6762082577
PFR logo
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.
menu-circlecross-circle